Virtual-HLR

Virtuální kancelář.

Každá společnost, která nemá vlastní kancelář, obvykle mají koordinovat akce svých zaměstnanců prostřednictvím telefonu. Ale ne vždy v balíčku služeb poskytovaných telefonní společnosti, má vše potřebné pro organizaci velkého počtu lidí.

ASTELNET poskytuje svým klientům služby Virtuální kancelář, která obsahuje všechny komponenty potřebné pro jasné a koordinované činnosti podniku na jakékoli úrovni.

Virtuální kancelář krok směrem k úspěšné fungování firmy. Pomocí této služby mohou zákazníci společnosti ASTELNET jsou schopni připojit vícekanálový telefonní čísla.

S Virtuální kancelář lze kombinovat všem zaměstnancům jeden interní podnikové síti, s využitím internetu, mobilní a pevné telefonní sítě a řízení služeb lze provádět přes internet.

S Virtuální kancelář má možnost využít záznamník pro nahrávání hlasových zpráv. Hlasová schránka může být ve výchozím nastavení povolena, a všem volajícím budou automaticky vyzváni k zanechat hlasovou zprávu. Přijaté Hlasové zprávy můžete posluchat pres volání na telefonní číslo Virtuální kancelář a zadáním servisního kódu. V případě potřeby může uživatel přijímat hlasové soubory na zadané e-mail, a poslouchat je ve vašem osobním účtu na internetu.

Velmi pohodlné a nezbytné funkce pro společnost je hlasové menu (IVR), to je nahrát informační zprávu pro všechny hovory s presmerovanim hovoru na operátora nebo virtuální fax, v závislosti na stisknutých tlačítek na telefonu.

Neméně užitečné je schopnost audio konference, tj. současně konverzace několik účastníků.

Je třeba také poznamenat funkci Virtuální kancelář, jak funkci přesměrování hovoru, jakýkoliv příchozí hovor je možné přesměrovat do jakýkoliv na světě na externí mobilní, pevné telefonu a přes internet na IP telefon, VoIP gateway, Skype, IP-PBX


Copyright © 2003 - 2018 Powered by ASTELNET